Chalupy

Toužíte po trochu klidu, nádherné přírodě a zároveň po luxusu? Pak jsou řešením ekologické domy ze dřeva. Chalety jsou samostatně stojící luxusní horské chaty s apartmány s kapacitou 5 + kk a 6+ kk. Díky velkému počtu pokojů můžete pohodlně ubytovat i přátele či větší počet zákazníků. Chalety nabízejí dokonalý luxus, nádhernou okolní přírodu, blízkost ski areálů a přesto jsou v naprostém soukromí.

Dřevěné domy s luxusním zázemím

Vybavení v chaletu, jak se tyto horské dřevěné domy nazývají, je skutečně velmi luxusní. Nechybí zde společná místnost s kuchyní a krbem, wellness zařízení či kvalitní vybavení a parkování. Důvodem proč si chalet pořídit je výhled na hory. Harrachov a okolí nabízí nádhernou krajinu Krkonoš.

Vybíráte si své sídlo pro zimní či letní pobyty na horách? Pak jsou pro vás tyto ekologické domy skvělou volbou. Jsou snadno dostupné autobusem i vlastním vozem, v létě se můžete vydat za turistikou, v zimě na lyže

Proč si pořídit chalupu na horách?

Možnost investice se ziskem s pronájmu nemovitosti cca 300.000,- Kč / rok (garantována již pronajímáním a zkušenostmi developera v lokalitě, který zde působí od roku 2001 a postavil řadu projektů, které pronajímal, tudíž jsou čísla podložená). Navíc je možnost "dát" Chalet do správy developerské firmě, která má v lokalitě další projekty, zisk je bez starostí a nový majitel se nemusí o nic starat = investiční záměr.